Menu

Jak pracujemy?

Poznajemy się

1. Poznajemy się

W życiu kierujemy się zasadą pokaż mi swoją stronę internetową, a powiem ci, kim jesteś, dlatego pierwszy etap pracy traktujemy śmiertelnie poważnie. Porozmawiamy o Twoich planach, oczekiwaniach, wymaganiach, poznamy Ciebie i Twoją branżę. Będziemy wścibscy i szalenie precyzyjni – to pozwoli nam stworzyć idealny przepis na sukces Twojej firmy.

Opracowujemy strategię

2. Opracowujemy strategię

Wiemy, że sukces nie jest dziełem przypadku, dlatego skupimy się na przyjęciu skutecznej taktyki. Poznamy Twoją firmę, zaczniemy śledzić konkurencję, ale przede wszystkim zrozumiemy Twoich klientów. Dowiemy się, jakie jest ich zapotrzebowanie na informacyjne fast foody i co najbardziej pobudza ich apetyt.

Poszukujemy rozwiązań

3. Poszukujemy rozwiązań

Wiemy już, jakie składniki są niezbędne, by Twoja firma odniosła sukces, ale musimy poznać szczegóły. Na tym etapie skupimy się na detalach. Idealnie dobierzemy proporcje wszystkich elementów – zbilansujemy treść i grafikę, by projekt stał się wyjątkowo kuszący.

Wybieramy najlepsze pomysły

4. Wybieramy najlepsze pomysły

HD Design to kopalnia pomysłów, ale zdajemy sobie sprawę, że do sukcesu mogą prowadzić tylko wyjątkowe rozwiązania. Dlatego na tym etapie będziemy naprawdę bezwzględni i pozwolimy dalej kiełkować tylko najlepszym ideom.

Dajemy im czas, by dojrzały

5. Dajemy im czas, by dojrzały

Wybrane dzięki ostrej selekcji pomysły kształtujemy tak, by stały się łakomym kąskiem. Dajemy projektom czas, by nabrały sił i przerodziły się w rozwiązania idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Doglądamy ich z niecierpliwością i nie możemy się doczekać, kiedy zostaną ze smakiem schrupane przez Twoich klientów.

gotowe strony internetowe

6. iiii GOTOWE!

Świeżutki design zaczyna żyć własnym życiem i jest gotowy, by w zajmujący sposób mówić o Twojej firmie. Z przygotowanej przez nas mikstury powstanie coś, czego potrzebują Twoi klienci, czyli owocna komunikacja.

©2015 HDdesign.pl
Regulamin | Polityka prywatności
^